Grand Scenic

Renault Grand Scénic zapewnia największą ilość miejsca na nogi w drugim rzędzie, bezkonkurencyjną odległość od siedzenia do dachu w trzecim rzędzie oraz łatwy dostęp do wnętrza w każdej sytuacji. Czy jesteś w pojedynkę, we dwójkę, w piątkę czy siódemkę, niezależnie od wzrostu i wieku. Renault Grand Scénic gwarantuje rozwiązania najwyższej jakości.

 

W Renault GRAND SCÉNIC poczujesz się jak u siebie w domu.

W jego wnętrzu dominuje poczucie wyjątkowego komfortu gwarantującego podróż pełną niezapomnianych wrażeń. 

Gwarancja dobrego samopoczucia

 

 

System wspomagania przy ruszaniu pod górę

Skorzystaj z cennego rozwiązania, jakim jest system wspomagania przy ruszaniu pod górę (Hill Start Assist). Inteligentny system, który utrzymuje działanie hamulca przez około 2 sekundy po jego zwolnieniu, aby dać ci czas na spokojne ruszenie z miejsca.

Czujnik światła i deszczu

Zaczyna padać albo robi się ciemno? Renault GRAND SCÉNIC sam się tym zajmie! Wycieraczki przedniej szyby o automatycznej regulacji częstotliwości pracy są uruchamiane przez czujnik deszczu i dostosowują szybkość swojej pracy do natężenia opadu. Dzięki czujnikowi światła reflektory uruchomiają się automatycznie, kiedy wjedziesz do tunelu lub kiedy zaczyna się ściemniać.

 
 

Ochrona pasażerów

System Renault Protection (SRP) obejmuje kompletny zestaw poduszek powietrznych oraz czujniki zderzenia bocznego. Opracowana przez Renault, innowacyjna technologia Fix4sure zapobiega zjawisku tzw. nurkowania (polegającego na zsuwaniu się pasażera spod pasa bezpieczeństwa podczas zderzenia czołowego), skutecznie chroniąc wszystkich pasażerów. Specjalne wybrzuszenie tylnej części siedziska oraz niskie usytuowanie pasów bezpieczeństwa pozwalają podróżować komfortowo przy zachowaniu optymalnych standardów bezpieczeństwa.

Visio System

Visio System to Twój „anioł stróż” nowej generacji. Sprawi, że Twoje podróże Renault SCÉNIC będą jeszcze bezpieczniejsze. Kamera zainstalowana z przodu pojazdu skanuje drogę przed samochodem, rozpoznając poziome oznakowania drogi i położenie pojazdu. W nocy, przy prędkości powyżej 45 km/h, kamera steruje ustawieniem świateł przednich zmieniając automatycznie światła drogowe na światła mijania w momencie, kiedy wjeżdżasz w obszar oświetlony lub zbliżasz się do pojazdów z naprzeciwka. Gdy podróżujesz z prędkością powyżej 70 km/h i przekroczysz linię ciągłą lub przerywaną bez włączenia kierunkowskazu, system natychmiast ostrzeże Cię o tym za pomocą sygnałów dźwiękowych i świetlnych.

 

 
 

Pobierz katalog

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry