Scenic

W Renault Scénic ergonomia nabiera nowego wymiaru. To proste: w żadnym samochodzie tej klasy nie zwrócono w takim stopniu uwagi na komfort – twój i twoich pasażerów. Renault Scénic nie zapomina o nikim. Pasażerowie siedzący na tylnych miejscach mają najwięcej miejsca na wysokości kolan w tej klasie – aż 235 mm.

 

W Renault SCÉNIC poczujesz się jak u siebie w domu. W jego wnętrzu dominuje poczucie wyjątkowego komfortu gwarantującego podróż pełną niezapomnianych wrażeń. Renault SCÉNIC to wrodzone poczucie gościnności.

Gwarancja dobrego samopoczucia

 

 

Reflektory bi-ksenonowe

Wytwarzają wiązki światła w kolorze głębokiej bieli, zbliżonej do światła dziennego, umożliwiając kierowcy szybsze reagowanie na sytuację na drodze i lepsze panowanie nad pojazdem. Zastosowanie kierunkowych świateł doświetlających zapewnia lepsze oświetlenie wewnętrznych stron zakrętów i pokonywanie ich z jeszcze większą precyzją, z zachowaniem pełnej kontroli nad pojazdem.

Pełna kontrola

Teraz możesz jechać spokojnie! System zapobiegania blokowaniu kół (ABS), system wspomagania nagłego hamowania (AFU), system dynamicznej kontroli toru jazdy (ESC) z funkcją zapobiegania poślizgowi kół pędnych przy ruszaniu (ASR) i funkcją kontroli podsterowności (CSV) zapewniają zachowanie stabilności pojazdu nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych.

 

 
 

Światła do jazdy dziennej LED 

Światła do jazdy dziennej z diodami LED tworzą świetlny znak rozpoznawczy przodu Renault SCÉNIC, podkreślając jego nowoczesny design. Światła przeciwmgłowe poprawiają widoczność w przypadku mgły lub deszczu.

Zagłówki typu Relax

Pozwalają na regulację wysokości, kąta nachylenia oraz mają możliwość odchylania na boki w celu zapewnienia komfortu na miarę pierwszej klasy.

 

 
 

Pobierz katalog

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry