Kadjar

Renault Kadjar to przestronny crossover o atrakcyjnej lini adwozia oraz komfortowym wyposażeniu Sprawdzi się zarówno w mieście jak i poza nim.. Opcjonalny napęd na 4 koła oraz nowoczesny desing z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! Po prostu zamiast czekać zacznij żyć!

 

Przygody czekają! Dzięki zwiększonemu prześwitowi i dwóm trybom napędu - 4x4 i 4x2

 Renault KADJAR będzie wiernym towarzyszem Twoich podróży niezależnie od okoliczności.

Dopasuj przyczepność do swoich potrzeb

 

 

Komfortowe fotele przednie

Doskonale wyprofilowane fotele przednie są wyjątkowo wygodne. Pianka o podwójnej gęstości gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Lekko wygięte siedzisko zapewnia lepsze oparcie. W górnej części profilowane wsporniki boczne usuwają się zapewniając idealny komfort, niezależnie od sylwetki.

Elegancja i indywidualizm

Kolorystyczna harmonia, wysokiej jakości materiały, staranne wykończenia wnętrza... Renault KADJAR wyróżnia się swoim sportowym i eleganckim charakterem. Zadbaliśmy o staranne wykończenie każdego detalu, by zaoferować Ci komfort w wymiarze XXL, z nutą wyrafinowania. Starannie wykończone wnętrze Renault KADJAR podkreśla jego klasę i elegancję.

 
 

Panoramiczny, szklany dach

Wpuść trochę słońca do swojej codzienności! Aby w pełni móc zachwycać się otoczeniem i wpuścić światło do wnętrza Renault KADJAR został wyposażony w szklany dach o powierzchni 1,4 m².

Wielofunkcyjna kierownica

Wielofunkcyjna kierownica Renault KADJAR, z trzema ramionami, ma sportowy wygląd i jest ergonomiczna, dzięki czemu możesz czerpać maksimum przyjemności z jazdy.

 

 
 

Pobierz katalog

 

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry