Megane Grandtour

Mégane Grandtour emanuje energią zapowiadającą wysokie osiągi. Bagażnik o pojemności od 524 dm3 (z zestawem do naprawy kół) do 1600 dm3 (po złożeniu tylnej kanapy) pomieści najobszerniejsze bagaże. 6-biegowa skrzynia biegów, to precyzyjna zmiana biegów, wygoda w obsłudze.

Wyposażenie dostosowane do Twoich potrzeb

Renault MÉGANE GRANDTOUR stawia na komfort swoich użytkowników,

oferując wyposażenie użyteczne i niezwykle praktyczne w codziennej eksploatacji.

 

 

 

Klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa

Dzięki automatycznej, dwustrefowej klimatyzacji możesz cieszyć się taką temperaturą, jaką lubisz. Ustaw pożądaną temperaturę używając jednego z trzech trybów: Auto, Fast lub Soft.

Czujnik światła i deszczu

Dzięki czujnikowi światła reflektory przednie uruchomiają się automatycznie, kiedy wjedziesz do tunelu lub kiedy zaczyna się ściemniać. Wycieraczki przedniej szyby o automatycznej regulacji częstotliwości pracy są uruchamiane przez czujnik deszczu i dostosowują szybkość swojej pracy do natężenia opadu.

 
 

Pojemny bagażnik

Wnętrze Renault MÉGANE GRANDTOUR zmienia się w zależności od Twoich potrzeb. Tylna kanapa składa się układzie 1/3 - 2/3. W zależności od wersji możesz również złożyć oparcie fotela pasażera z przodu „w stolik”, co w połączeniu z płaską powierzchnią uzyskaną przez złożenie oparcia tylnej kanapy pozwala na przewożenie przedmiotów o długości aż do 2,55 m. Musisz przewieść bagaże, przetransportować sprzęty… w mgnieniu oka możesz powiększyć pojemność swojego bagażnika z 524 l do 1600 l.

Praktyczny schowek w konsoli środkowej

Zaprojektowany, aby zapewnić ci jeszcze więcej komfortu, pomieści wszelkie drobiazgi: telefon, klucze, identyfikatory, pilota do bramy garażowej... Idealny do przechowywania niezbędnych drobiazgów, które musisz mieć w zasięgu ręki!

 
 
 

Pobierz katalog

 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry