Nowe Clio

Zaskakuje swoim wyglądem. Ma styl. Linia reflektorów podkreśla zarys eleganckiej sylwetki. Czyste linie z wdziękiem przecinająca powietrze. Dynamiczny charakter, mocna osobowość i doskonałe parametry użytkowe.

Wyposażenie dopasowane do Twoich potrzeb

Komfort i technologie

 

`
 

Klimatyzacja regulowana automatycznie

Ciesz się z jazdy w każdych warunkach. Klimatyzacja regulowana automatycznie pozwala na wybór idealnej temperatury z dokładnością do jednego stopnia. Filtr z aktywnym węglem wychwytują niepożądane, zawarte w powietrzu drobiny oraz substancje zanieczyszczające.

Regulator-ogranicznik prędkości

Dzięki regulatorowi-ogranicznikowi prędkości ustawisz żądaną stałą prędkość pojazdu lub prędkość maksymalną. Prosty i skuteczny sposób, abyś mógł podróżować bez stresu, w pełni bezpiecznie.

 
 

System wspomagania parkowania tyłem

Korzystaj z rozwiązań technologicznych dostępnych w Renault CLIO, takich jak na przykład system wspomagania pakowania tyłem. Czujniki cofania ostrzegają o przeszkodach znajdujących się z tyłu poprzez serię dźwięków, których częstotliwość zwiększa się w miarę zbliżania się do nich.

Kamera cofania

Widzisz wolne miejsce do parkowania tyłem? Nic prostszego! Dzięki kamerze wbudowanej z tyłu Renault CLIO będziesz widział wszystko na ekranie systemu multimedialnego R-Link Evolution.

 
 
 

Pobierz katalog

 

 

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry