Nowy Renault KADJAR

Gotowy na przygodę z Renault KADJAR?

Liczne powody aby wybrać Nowe Renault KADJAR

 

Wnętrze przyjazne dla wszystkich

Fotele z regulacją długości siedziska zapewniające komfort i stabilność sylwetki, kierownica wielofunkcyjna, gniazda USB, klimatyzacja z nawiewami na przód i tył, składana kanapa z tyłu oraz praktyczne schowki.

Panoramiczny, szklany dach

Wpuść trochę słońca do swojej codzienności! W pełni korzystaj z widoków i wpuść światło do wnętrza swojego Renault KADJAR poprzez panoramiczny, szklany dach, o powierzchni 1,4m².

System multimedialny R-LINK 2

Dzięki Android Auto™ i Apple Carplay™, znalezienie drogi, podyktowanie lub odsłuchanie wiadomości SMS, wykonanie połączenia lub posłuchanie muzyki z Twojego telefonu nigdy nie było równie łatwe!

Bose® Sound System

Głębia niskich tonów, ustrukturyzowane rytmy, finezja wysokich tonów... Zarówno z przodu, jak i z tyłu dźwięk jest precyzyjny i wysokiej jakości. Z Renault KADJAR, przygoda jest pisana również muzyką.

Napęd 4x4

Wyjedź poza utarte trasy! Dzięki dużemu prześwitowi i 3 trybom napędu - 4x4, 4x2 oraz 4x2 z systemem Extended Grip, Nowe Renault KADJAR zabierze Cię w podróż ku nowym horyzontom.

Aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS)

System ostrzega kierowcę w razie ryzyka kolizji z pojazdem jadącym z przodu. Jeśli kierowca nie reaguje lub reaguje zbyt wolno, system wspomaga kierowcę w hamowaniu, aby uniknąć kolizji.

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry