Nowy Kadjar

Mocne silniki, zintegrowany układ napędowy oraz uwodzicielski design... Nowy KADJAR, jest autentycznym SUV-em, zapewniającym doskonałą równowagę między osiągami, skutecznością i codziennym prowadzeniem.

 

Ucieknij od codzienności w dobrym stylu...

 

Każdy dzień może być przygodą

Nowe silniki, zintegrowany napęd oraz uwodzicielski design... Nowy KADJAR zapewnia doskonałą równowagę między osiągami, skutecznością i codziennym prowadzeniem.

Dzięki dużemu prześwitowi i 3 trybom napędu - 4x4, 4x2 oraz 4x2 z systemem Extended Grip, Nowe Renault KADJAR zabierze Cię w podróż ku nowym horyzontom.

W trybie Eko, terenowy SUV pozwoli zmniejszyć zużycie paliwa.

 

 

Ciesz się podróżą

Fotele z regulacją wysokości i długości siedziska, gniazda USB, klimatyzacja z nawiewami na przód i tył, składana kanapa z tyłu oraz praktyczne schowki...

Nowy KADJAR dostosuje się do Twojego stylu życia, dzięki wyposażeniu wnętrza ukierunkowanemu na komfort.   

SUV wyposażony został również w najnowocześniejsze technologie: Bose® Sound System, system wspomagania parkowania Easy Park Assist i system multimedialny R-LINK 2. Nie można zapominać o usługach Renault EASY CONNECT, które pozwalają połączyć telefon z samochodem... i sprawiają, że życie staje się łatwiejsze.  

 

 

Bezpieczeństwo i niezawodność. Wszystko jadąc ze spokojną głową.

Prowadź bezpiecznie

Nowy KADJAR wyposażony jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, takie jak aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS), który Cię ostrzeże w przypadku ryzyka kolizji.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo bierne, SUV oferuje maksymalne bezpieczeństwo dla wszystkich pasażerów i pieszych.

Zbierając informacje pochodzące z czujników i kamer, Nowy KADJAR niesie pomoc w każdych okolicznościach, czy to będą długie podróże po autostradzie, czy delikatne manewry podczas parkowania.


 

Pobierz katalog

 

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry