Aktualności

6.05.2013 Renault Captur już w salonach TANDEM. Cena od 53 900 zł!

Renault Captur już w salonach TANDEM. Cena od 53 900 zł!

Nowy Renault Captur jest już w naszych salonach! Cena od 53 900 zł. Sprawdź go koniecznie!


W dniach 24-26 maja zapraszamy serdecznie na Dni Otwarte Renault Captur.
Przyjdź i przejedź się naszym najnowszy crossoverem, a Captur na wakacje może być Twój!


Renault Captur - crossover na zewnątrz


Łagodne, płynne, wyważone kształty i atrakcyjny design Renault Captur zostały zainspirowane samochodem koncepcyjnym Captur, po którym nowy crossover odziedziczył styl i nazwę. Kształt nowego crossovera Renault zyskuje na dynamice dzięki wysuniętej do przodu i pochylonej przedniej szybie. Jego kompaktowe wymiary i zwiększony prześwit, duże koła i osłony dolnej części nadwozia pozwolą na odkrywanie ukrytych dotąd uroków codzienności. Renault Captur oferuje liczne możliwości personalizacji i zwraca uwagę dwukolorowym nadwoziem z dachem i słupkami odcinającymi się od koloru dolnej części nadwozia.

Renault Captur - w środku jak van

Pomimo swoich kompaktowych wymiarów (4,12 m) Renault Captur jest autem o przestronnym wnętrzu, co potwierdza wysunięta szyba przednia i duże wymiary kabiny. Wysokiej klasy barwne wnętrze jest bardzo przyjemne, ciepłe i sprzyja wypoczynkowi. Wrażenie to dodatkowo wzmacniają możliwości personalizacji obejmujące liczne strefy wnętrza, opcje kolorystyczne i wzory.

Renaut Captur jest tak funkcjonalne i komfortowe jak w przypadku vana: wysoko umieszczone miejsce kierowcy, duży bagażnik, liczne możliwości aranżacji wnętrza i innowacyjne schowki. Model w standardzie będzie posiadał wyposażenie godne wyższego segmentu: kartę Renault zamiast kluczyka, system wspomagania ruszania pod górę, kamerę i radar cofania. Renaut Captur będzie mógł być również wyposażony w system wspomagania parkowania tyłem lub kamerę cofania oraz nowy, wbudowany tablet multimedialny Renault R-Link z ekranem dotykowym 7”, nawigacją i dostępem do internetu. Wyposażenie uzupełnia system audio z 6 głośnikami, technologią Bluetooth® z funkcją audio-streamingu oraz system nagłośnienia 3D Sound by Arkamys® zapewniający wysoką jakość dźwięku.


Renault Captur - zwrotność i przyjemność prowadzenia typowe dla samochodów kompaktowych

Opracowane na platformie Nowego Clio (które jest uważane za wiodący model w segmencie B pod względem przyjemności jazdy), Renault Captur posiada doskonałe właściwości dynamiczne. Trzymanie się drogi, dynamiczne silniki, wyjątkowa zwrotność i kompaktowe gabaryty są jego mocnymi stronami. Jego silniki benzynowe i wysokoprężne, w których zastosowano najnowsze technologie Renault, będą „best in class” pod względem niskiego zużycia paliwa i emisji CO2 - wynosi ona od 96 g CO2/km. Renault Captur będzie produkowane w zakładzie Renault w Valladolid w Hiszpanii. Zostanie zaprezentowane w marcu br. podczas salonu samochodowego w Genewie. Renault Captur, opracowany na platformie nowego Clio IV jako pierwszy miejski crossover marki Renault. Samochód wyróżnia się połączeniem tego, co najlepsze w trzech rodzajach samochodów: pełnego ekspresji stylu i wysoko umieszczonego miejsca kierowcy typowego dla SUV-ów, dużej ilości miejsca i możliwości zmiany konfiguracji typowej dla vanów oraz zwrotności i przyjemności prowadzenia typowych dla aut kompaktowych.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami:


Będzin ul. Czeladzka 67 tel. (32) 267 27 67
Częstochowa ul Krótka 16 tel. (34) 366 91 66
Kielce ul. Transportowców 16 tel. (41) 34 35 700

Proszę zainstalować plugin Flash Player lub włączyć obsługę JavaScriptu

Kontakt